Eenheid
Item
Frequentie
Periode2021M32021M42021M52021M62021M72021M82021M92021M102021M112021M122022M12022M22022M3
Doel
Verberg  onderverdeling Totaal41.334.233.233.325.824.328.330.825.928.125.229.732.1
TotaalAankoop22.119.21919.715.614.816.918.515.916.814.916.818.2
Bouw6.4554.83.53.34.24.73.54.23.84.85.2
Verbouwing107.76.96.754.65.45.94.95.45.16.67.1
Aankoop en verbouwing2.82.32.32.11.71.61.81.71.61.71.41.51.6
Ander onroerend doel2.72.22.12.31.71.61.921.81.91.71.92.3
Herfinanciering van een bestaand krediet6.94.94.64.53.63.13.84.23.23.533.73.5
Data extracted on 23 May 2022 15:54 UTC (GMT) from NBB.Stat

Informatie

Check i voor informatie