Eenheid
Item
Frequentie
Periode2020M72020M82020M92020M102020M112020M122021M12021M22021M32021M42021M52021M62021M7
Doel
Verberg  onderverdeling Totaal3227.933.334.929.327.229.434.541.334.233.233.325.8
TotaalAankoop20.117.619.920.917.215.716.618.922.119.21919.715.6
Bouw3.93.344.343.83.95.26.4554.83.5
Verbouwing6.35.46.97.15.95.86.88107.76.96.75
Aankoop en verbouwing1.71.62.52.62.21.92.12.42.82.32.32.11.7
Ander onroerend doel22.12.12.31.922.12.52.72.22.12.31.7
Herfinanciering van een bestaand krediet5.94.85.664.64.85.16.36.94.94.64.53.6
Data extracted on 20 Sep 2021 16:55 UTC (GMT) from NBB.Stat

Informatie

Check i voor informatie