Seizoenzuivering
Regio
FrequentieMaandelijks
Periode2021M42021M52021M62021M72021M82021M92021M102021M112021M122022M12022M22022M3
Sector
Verberg  onderverdeling Industrie zonder bouw (SECTIE B - C - D - E)
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Industrie zonder bouw (SECTIE B - C - D - E)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling Industrie zonder bouw, behalve afvalwaterafvoer, sanering en ander afvalbeheer
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Industrie zonder bouw, behalve afvalwaterafvoer, sanering en ander afvalbeheerexcl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling Winning van delfstoffen, industrie en productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht (SECTIE B - C - D)125.5123.3153.0122.9122.7138.1135.9126.5130.9125.1122.3138.8
Winning van delfstoffen, industrie en productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht (SECTIE B - C - D)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten128.1125.5157.8125.1124.3141.7138.9128.2133.3128.2124.4139.6
Verberg  onderverdeling Winning van delfstoffen en industrie (SECTIE B - C)123.0121.4153.9120.8121.0139.1134.8124.5127.7121.2120.1138.0
Winning van delfstoffen en industrie (SECTIE B - C)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten125.9124.0159.9123.4122.9143.8138.3126.5130.3124.4122.4139.2
excl. energie124.4122.8157.3122.3122.5141.5136.9126.1129.7122.3121.4140.3
excl. energie en vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten127.7125.8164.5125.4124.9147.0141.1128.6132.9125.9124.1142.1
Verberg  onderverdeling SECTIE B - WINNING VAN DELFSTOFFEN118.6110.4127.278.9100.4106.2111.6102.3101.787.7102.5119.2
SECTIE B - WINNING VAN DELFSTOFFENWinning van steenkool en bruinkool
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Overige winning van delfstoffen118.6110.4127.278.9100.4106.2111.6102.3101.787.7102.5119.2
Verberg  onderverdeling SECTIE C - INDUSTRIE123.0121.5154.1121.0121.1139.2134.9124.6127.8121.4120.2138.1
SECTIE C - INDUSTRIEVerberg  onderverdeling Voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten107.2107.5121.1106.6110.2113.3115.3113.6113.3104.3107.0129.6
Voedingsmiddelen, dranken en tabaksproductenVerberg  onderverdeling Voedingsmiddelen en dranken107.3107.8121.1106.5110.4113.0115.0113.3113.2104.0107.1128.9
Voedingsmiddelen en drankenVoedingsmiddelen107.0105.7112.5104.2107.7113.9116.8115.0117.1105.4105.7121.2
Dranken106.8114.8154.7114.6120.2107.6105.9105.195.296.2111.9160.5
Tabaksproducten98.489.3121.7109.296.4127.3126.8123.7116.9117.798.9162.3
Verberg  onderverdeling Textiel en kleding, leer en producten van leer96.088.0101.091.371.697.194.488.584.589.694.0105.2
Textiel en kleding, leer en producten van leerVerberg  onderverdeling Textiel en kleding97.288.5101.391.071.096.493.387.584.189.694.1104.9
Textiel en kledingTextiel106.094.3110.992.168.0103.399.894.082.092.994.4110.3
Kleding56.060.456.183.882.863.662.256.691.671.786.978.5
Leer en producten van leer48.965.482.294.384.9109.6118.5110.387.881.281.8105.7
Verberg  onderverdeling Houtindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk, papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen media101.994.4107.988.792.5105.9104.495.690.796.798.4108.9
Houtindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk, papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen mediaHoutindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk128.1108.8125.099.992.0114.5114.295.974.8102.5104.7112.2
Verberg  onderverdeling Papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen media93.689.7102.385.092.5103.0101.295.395.494.696.2107.6
Papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen mediaPapier en papierwaren99.596.1107.196.196.1106.4104.199.795.6101.099.9113.3
Drukkerijen, reproductie van opgenomen media87.583.297.474.188.699.297.990.794.788.192.3101.6
Cokes en van geraffineerde aardolieproducten100.397.8100.095.295.9100.0100.997.195.7101.097.9102.0
Verberg  onderverdeling Chemische producten en farmaceutische grondstoffen en producten187.4194.0286.8214.1227.8242.3239.9205.3219.6208.2190.6201.3
Chemische producten en farmaceutische grondstoffen en productenChemische producten107.6108.6113.1105.8104.3104.3104.5107.2102.5108.1104.6105.6
Farmaceutische grondstoffen en producten362.9383.8707.3464.8519.2571.9562.3428.8494.6429.6360.2409.4
Verberg  onderverdeling Producten van rubber of kunststof en andere niet-metaalhoudende minerale producten119.3111.2130.199.299.5125.8119.4110.796.5103.7109.9130.9
Producten van rubber of kunststof en andere niet-metaalhoudende minerale productenProducten van rubber of kunststof112.8101.8116.999.988.3111.2106.496.786.299.7101.1118.5
Andere niet-metaalhoudende minerale producten124.8119.2141.598.4109.3138.5130.7122.8105.4106.9117.6141.6
Verberg  onderverdeling Metalen in primaire vorm en producten van metaal, exclusief machines en apparaten103.497.7113.585.384.2104.590.584.283.386.587.8101.2
Metalen in primaire vorm en producten van metaal, exclusief machines en apparatenMetalen in primaire vorm93.086.0100.481.175.388.690.081.685.289.687.1101.8
Producten van metaal, exclusief machines en apparaten111.4106.9123.987.791.2117.689.585.380.283.087.599.6
Verberg  onderverdeling Informaticaproducten, elektronische en optische producten en elektrische apparatuur95.390.9115.083.085.3111.5100.7106.3108.287.189.0122.1
Informaticaproducten, elektronische en optische producten en elektrische apparatuurInformaticaproducten en elektronische en optische producten91.989.2128.684.692.2129.2103.7107.6124.494.687.7132.2
Elektrische apparatuur97.691.8103.381.379.296.497.8104.794.480.589.7113.2
Machines, apparaten en werktuigen, n.e.g.103.0100.2129.8100.881.3110.2100.9101.2113.993.4103.0122.6
Verberg  onderverdeling Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en andere transportmiddelen75.774.179.568.447.179.282.079.386.078.573.097.0
Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en andere transportmiddelenVervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens en opleggers79.276.581.271.441.578.079.283.190.678.680.9102.6
Andere transportmiddelen64.365.071.858.457.177.884.067.171.574.751.479.4
Verberg  onderverdeling Meubelen en overige industrie98.8102.7114.883.683.0109.0105.899.897.690.4102.5117.1
Meubelen en overige industrieMeubelen96.396.0111.873.485.0110.6105.692.795.081.195.0109.3
Overige industrie101.3109.5117.894.380.8107.0105.7107.1100.2100.6110.6125.5
Reparatie en installatie van machines en apparaten102.696.8119.892.589.6114.4103.4114.7136.3105.5100.9112.0
Verberg  onderverdeling SECTIE D - PRODUCTIE EN DISTRIBUTIE VAN ELEKTRICITEIT, GAS, STOOM EN GEKOELDE LUCHT146.9137.4132.1139.3134.6116.8140.8142.5159.9161.6140.6140.2
SECTIE D - PRODUCTIE EN DISTRIBUTIE VAN ELEKTRICITEIT, GAS, STOOM EN GEKOELDE LUCHTProductie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht146.9137.4132.1139.3134.6116.8140.8142.5159.9161.6140.6140.2
SECTIE E - WINNING,BEHANDELING EN DISTRIBUTIE VAN WATERWinning, behandeling en distributie van water
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling SECTIE F - BOUWNIJVERHEID98.397.1117.559.497.3116.6110.589.285.090.9108.2122.0
SECTIE F - BOUWNIJVERHEIDBouw van gebouwen, ontwikkeling van bouwprojecten89.790.2111.948.794.9111.2104.081.478.481.298.4115.6
Weg- en waterbouw113.5111.8133.069.5113.8132.1127.1101.296.497.9117.2138.0
Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden97.396.2115.861.693.9114.7108.789.185.194.5110.6120.2
Investeringsgoederen94.692.2109.684.272.7100.592.693.0102.586.488.2107.0
Consumptiegoederen169.9174.1260.3190.4204.7224.8222.3189.0204.2182.6176.4207.3
Duurzame consumptiegoederen87.893.2111.377.482.7111.9100.595.593.585.993.3121.1
Intermediaire goederen109.2104.8116.998.496.4109.5105.5102.595.9102.0101.9113.4
Intermediaire en investeringsgoederen104.3100.6114.593.688.3106.5101.299.398.396.697.2111.4
Niet-duurzame consumptiegoederen177.0181.0273.4200.5215.5234.6233.0197.1213.9191.2183.3213.9
Energie
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Legende:
UNiet beschikbaar
Data extracted on 23 May 2022 13:49 UTC (GMT) from NBB.Stat

Informatie

Check i voor informatie