Seizoenzuivering
Regio
FrequentieMaandelijks
Periode2020M32020M42020M52020M62020M72020M82020M92020M102020M112020M122021M12021M2
Sector
Verberg  onderverdeling Industrie zonder bouw (SECTIE B - C - D - E)
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Industrie zonder bouw (SECTIE B - C - D - E)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling Industrie zonder bouw, behalve afvalwaterafvoer, sanering en ander afvalbeheer
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Industrie zonder bouw, behalve afvalwaterafvoer, sanering en ander afvalbeheerexcl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling Winning van delfstoffen, industrie en productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht (SECTIE B - C - D)116.192.3102.9110.4103.7100.4117.2123.9117.0113.1112.1110.2
Winning van delfstoffen, industrie en productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht (SECTIE B - C - D)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten116.491.9105.0110.7103.199.7117.5124.6118.2112.9113.6111.9
Verberg  onderverdeling Winning van delfstoffen en industrie (SECTIE B - C)113.589.9100.4109.4101.298.6116.3123.0114.9109.4107.9107.9
Winning van delfstoffen en industrie (SECTIE B - C)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten113.889.4102.7110.0100.697.8116.9124.1116.4109.1109.2109.6
excl. energie113.788.7100.1109.7101.298.4117.0124.0115.7110.1107.8108.2
excl. energie en vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten114.187.9102.5110.4100.597.6117.7125.3117.5109.8109.3110.1
Verberg  onderverdeling SECTIE B - WINNING VAN DELFSTOFFEN89.678.498.8115.790.491.0109.7109.596.877.291.986.3
SECTIE B - WINNING VAN DELFSTOFFENWinning van steenkool en bruinkool
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Overige winning van delfstoffen89.678.498.8115.790.491.0109.7109.596.877.291.986.3
Verberg  onderverdeling SECTIE C - INDUSTRIE113.689.9100.4109.4101.398.6116.4123.1115.0109.6108.0108.0
SECTIE C - INDUSTRIEVerberg  onderverdeling Voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten111.792.788.0106.2104.9102.7113.4117.1106.7111.4100.698.6
Voedingsmiddelen, dranken en tabaksproductenVerberg  onderverdeling Voedingsmiddelen en dranken111.792.887.8105.5104.5102.5112.9116.6106.3111.1100.598.5
Voedingsmiddelen en drankenVoedingsmiddelen112.794.889.1101.3103.2100.8112.6120.1110.9116.1105.4101.1
Dranken105.982.681.0124.7109.5110.0113.099.383.386.078.886.9
Tabaksproducten111.187.196.3135.5124.3108.5136.0138.7128.1124.3105.5100.4
Verberg  onderverdeling Textiel en kleding, leer en producten van leer81.647.768.785.690.073.499.097.486.177.080.884.5
Textiel en kleding, leer en producten van leerVerberg  onderverdeling Textiel en kleding82.048.169.586.191.173.699.798.086.677.681.585.2
Textiel en kledingTextiel84.352.367.392.594.567.8102.0105.694.481.085.388.8
Kleding69.726.679.753.373.2102.387.358.746.059.662.667.5
Leer en producten van leer59.630.333.658.637.661.068.369.466.152.552.553.4
Verberg  onderverdeling Houtindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk, papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen media102.977.578.294.988.382.7102.2106.294.992.993.790.8
Houtindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk, papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen mediaHoutindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk100.479.287.0115.1105.085.7111.0124.1108.590.4116.1108.6
Verberg  onderverdeling Papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen media103.776.975.388.182.781.799.3100.290.393.686.685.0
Papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen mediaPapier en papierwaren110.687.881.392.791.483.6100.2100.594.791.588.987.6
Drukkerijen, reproductie van opgenomen media96.665.669.183.473.879.698.399.885.795.784.082.3
Cokes en van geraffineerde aardolieproducten106.6104.6102.1101.998.997.6104.0106.7100.697.2105.598.9
Verberg  onderverdeling Chemische producten en farmaceutische grondstoffen en producten152.2134.0150.4132.8126.9134.4138.4161.2149.7138.7142.8143.4
Chemische producten en farmaceutische grondstoffen en productenChemische producten104.096.896.395.891.695.099.7101.2102.5104.7106.4101.3
Farmaceutische grondstoffen en producten243.8200.7257.5199.5190.3206.8208.0281.3239.1196.2204.4221.7
Verberg  onderverdeling Producten van rubber of kunststof en andere niet-metaalhoudende minerale producten102.082.894.7115.393.894.2121.2122.0111.289.5103.8102.0
Producten van rubber of kunststof en andere niet-metaalhoudende minerale productenProducten van rubber of kunststof105.084.085.4102.893.185.6110.6114.4104.588.5102.6105.1
Andere niet-metaalhoudende minerale producten99.281.6102.7126.194.3101.6130.4128.5116.990.3104.699.1
Verberg  onderverdeling Metalen in primaire vorm en producten van metaal, exclusief machines en apparaten95.264.679.193.282.573.7102.3105.396.488.898.197.6
Metalen in primaire vorm en producten van metaal, exclusief machines en apparatenMetalen in primaire vorm89.053.374.974.773.859.085.590.486.572.291.790.8
Producten van metaal, exclusief machines en apparaten99.773.982.1108.489.385.8116.0117.2104.2102.4102.4102.3
Verberg  onderverdeling Informaticaproducten, elektronische en optische producten en elektrische apparatuur108.969.778.198.784.682.9116.5107.7114.6113.4100.1102.0
Informaticaproducten, elektronische en optische producten en elektrische apparatuurInformaticaproducten en elektronische en optische producten113.771.278.6106.182.381.8131.8108.7128.4140.496.5105.8
Elektrische apparatuur104.568.177.492.186.183.4103.3106.4102.890.6102.698.3
Machines, apparaten en werktuigen, n.e.g.103.171.989.0105.287.374.993.598.095.1108.783.195.3
Verberg  onderverdeling Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en andere transportmiddelen66.626.761.587.157.168.390.8102.0104.579.175.068.0
Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en andere transportmiddelenVervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens en opleggers62.120.267.592.365.770.3109.3109.7114.891.082.873.6
Andere transportmiddelen79.846.343.070.931.161.934.678.172.942.954.252.3
Verberg  onderverdeling Meubelen en overige industrie92.760.675.9102.793.784.8107.6112.9100.699.497.1102.0
Meubelen en overige industrieMeubelen87.255.980.1108.291.779.7113.0118.0104.9100.292.3102.7
Overige industrie98.465.471.396.695.790.1101.5107.195.898.4101.9101.1
Reparatie en installatie van machines en apparaten110.697.284.4107.2153.198.1151.9121.5118.1148.395.8106.3
Verberg  onderverdeling SECTIE D - PRODUCTIE EN DISTRIBUTIE VAN ELEKTRICITEIT, GAS, STOOM EN GEKOELDE LUCHT139.9115.1125.7115.4125.5116.0120.1125.8133.5148.9155.3147.3
SECTIE D - PRODUCTIE EN DISTRIBUTIE VAN ELEKTRICITEIT, GAS, STOOM EN GEKOELDE LUCHTProductie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht139.9115.1125.7115.4125.5116.0120.1125.8133.5148.9155.3147.3
SECTIE E - WINNING,BEHANDELING EN DISTRIBUTIE VAN WATERWinning, behandeling en distributie van water
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling SECTIE F - BOUWNIJVERHEID88.764.692.7113.265.895.2116.8114.497.674.598.795.5
SECTIE F - BOUWNIJVERHEIDBouw van gebouwen, ontwikkeling van bouwprojecten86.061.490.9110.554.594.0114.4110.793.668.194.490.0
Weg- en waterbouw101.079.1108.4130.078.1110.2132.5127.5109.282.8104.1102.4
Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden88.163.789.1109.367.791.9113.8112.495.975.099.597.0
Investeringsgoederen92.861.977.8101.488.980.1109.0109.0105.9108.587.389.5
Consumptiegoederen144.6114.9131.4131.7126.4128.6140.1160.3141.0133.0127.4132.1
Duurzame consumptiegoederen89.652.670.3100.682.379.4104.6104.795.7100.787.093.9
Intermediaire goederen102.683.789.697.989.686.7104.2106.2102.594.4103.6100.4
Intermediaire en investeringsgoederen99.476.685.899.189.484.6105.8107.2103.799.198.196.8
Niet-duurzame consumptiegoederen149.0120.1136.4134.0129.8132.6142.7164.7144.5135.4130.6135.0
Energie
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Legende:
UNiet beschikbaar
Data extracted on 06 May 2021 19:16 UTC (GMT) from NBB.Stat

Informatie

Check i voor informatie