Seizoenzuivering
Regio
FrequentieMaandelijks
Periode2020M92020M102020M112020M122021M12021M22021M32021M42021M52021M62021M72021M8
Sector
Verberg  onderverdeling Industrie zonder bouw (SECTIE B - C - D - E)
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Industrie zonder bouw (SECTIE B - C - D - E)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling Industrie zonder bouw, behalve afvalwaterafvoer, sanering en ander afvalbeheer
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Industrie zonder bouw, behalve afvalwaterafvoer, sanering en ander afvalbeheerexcl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling Winning van delfstoffen, industrie en productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht (SECTIE B - C - D)117.2123.9117.0113.1113.4113.9135.9125.5123.3153.0130.5134.1
Winning van delfstoffen, industrie en productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht (SECTIE B - C - D)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten117.5124.6118.2112.9115.5116.3138.6128.1125.5157.8134.2137.9
Verberg  onderverdeling Winning van delfstoffen en industrie (SECTIE B - C)116.3123.0114.9109.4109.2110.3132.7123.0121.4153.9129.1133.0
Winning van delfstoffen en industrie (SECTIE B - C)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten116.9124.1116.4109.1111.2112.7135.8125.9124.0159.9133.3137.4
excl. energie117.0124.0115.7110.1109.3110.9134.2124.4122.8157.3131.2135.3
excl. energie en vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten117.7125.3117.5109.8111.5113.5137.8127.7125.8164.5136.2140.5
Verberg  onderverdeling SECTIE B - WINNING VAN DELFSTOFFEN109.7109.596.877.289.784.9126.5118.6110.4127.278.970.2
SECTIE B - WINNING VAN DELFSTOFFENWinning van steenkool en bruinkool
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Overige winning van delfstoffen109.7109.596.877.289.784.9126.5118.6110.4127.278.970.2
Verberg  onderverdeling SECTIE C - INDUSTRIE116.4123.1115.0109.6109.3110.5132.8123.0121.5154.1129.3133.3
SECTIE C - INDUSTRIEVerberg  onderverdeling Voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten113.4117.1106.7111.498.297.3116.3107.2107.5121.1105.8108.6
Voedingsmiddelen, dranken en tabaksproductenVerberg  onderverdeling Voedingsmiddelen en dranken112.9116.6106.3111.198.097.2116.3107.3107.8121.1105.7108.7
Voedingsmiddelen en drankenVoedingsmiddelen112.6120.1110.9116.1102.4101.0114.8107.0105.7112.5104.1107.4
Dranken113.099.383.386.078.780.1121.0106.8114.8154.7110.6112.9
Tabaksproducten136.0138.7128.1124.3105.1100.8111.098.489.3121.7109.296.4
Verberg  onderverdeling Textiel en kleding, leer en producten van leer99.097.486.177.080.385.6102.596.088.0101.091.268.7
Textiel en kleding, leer en producten van leerVerberg  onderverdeling Textiel en kleding99.798.086.677.680.986.4103.897.288.5101.390.868.0
Textiel en kledingTextiel102.0105.694.481.084.789.1114.1106.094.3110.992.565.4
Kleding87.358.746.059.662.672.855.456.060.456.181.378.2
Leer en producten van leer68.369.466.152.552.553.454.648.965.482.294.384.4
Verberg  onderverdeling Houtindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk, papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen media102.2106.294.992.993.493.9112.5101.994.4107.988.692.4
Houtindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk, papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen mediaHoutindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk111.0124.1108.590.4116.4111.5127.3128.1108.8125.0100.091.3
Verberg  onderverdeling Papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen media99.3100.290.393.686.088.2107.693.689.7102.384.992.4
Papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen mediaPapier en papierwaren100.2100.594.791.588.389.3107.299.596.1107.196.396.0
Drukkerijen, reproductie van opgenomen media98.399.885.795.783.586.7107.487.583.297.473.888.6
Cokes en van geraffineerde aardolieproducten104.0106.7100.697.2104.699.9107.6100.397.8100.095.295.9
Verberg  onderverdeling Chemische producten en farmaceutische grondstoffen en producten138.4161.2149.7138.7150.5156.0190.6187.4194.0286.8251.9285.2
Chemische producten en farmaceutische grondstoffen en productenChemische producten99.7101.2102.5104.7106.2100.8111.2107.6108.6113.1105.1108.8
Farmaceutische grondstoffen en producten208.0281.3239.1196.2232.8268.6363.9362.9383.8707.3604.3714.5
Verberg  onderverdeling Producten van rubber of kunststof en andere niet-metaalhoudende minerale producten121.2122.0111.289.5105.4101.1130.5119.3111.2130.197.596.9
Producten van rubber of kunststof en andere niet-metaalhoudende minerale productenProducten van rubber of kunststof110.6114.4104.588.5108.0104.9123.1112.8101.8116.9100.086.4
Andere niet-metaalhoudende minerale producten130.4128.5116.990.3102.997.6136.8124.8119.2141.595.2106.0
Verberg  onderverdeling Metalen in primaire vorm en producten van metaal, exclusief machines en apparaten102.3105.396.488.896.996.1109.7103.497.7113.585.183.3
Metalen in primaire vorm en producten van metaal, exclusief machines en apparatenMetalen in primaire vorm85.590.486.572.291.991.394.693.086.0100.480.772.1
Producten van metaal, exclusief machines en apparaten116.0117.2104.2102.4100.099.0122.0111.4106.9123.987.892.3
Verberg  onderverdeling Informaticaproducten, elektronische en optische producten en elektrische apparatuur116.5107.7114.6113.499.8102.9123.895.390.9115.082.985.0
Informaticaproducten, elektronische en optische producten en elektrische apparatuurInformaticaproducten en elektronische en optische producten131.8108.7128.4140.496.6108.4131.791.989.2128.685.490.7
Elektrische apparatuur103.3106.4102.890.6101.998.0116.897.691.8103.380.479.8
Machines, apparaten en werktuigen, n.e.g.93.598.095.1108.784.095.0122.5103.0100.2129.8101.382.8
Verberg  onderverdeling Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en andere transportmiddelen90.8102.0104.579.175.068.286.075.774.179.570.650.0
Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en andere transportmiddelenVervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens en opleggers109.3109.7114.891.082.573.396.479.276.581.272.746.9
Andere transportmiddelen34.678.172.942.954.653.559.164.365.071.862.553.4
Verberg  onderverdeling Meubelen en overige industrie107.6112.9100.699.497.6101.4119.498.8102.7114.888.683.5
Meubelen en overige industrieMeubelen113.0118.0104.9100.292.5102.0121.396.396.0111.873.786.1
Overige industrie101.5107.195.898.4102.8100.4117.2101.3109.5117.8104.280.5
Reparatie en installatie van machines en apparaten151.9121.5118.1148.3100.2107.3109.7102.696.8119.891.290.8
Verberg  onderverdeling SECTIE D - PRODUCTIE EN DISTRIBUTIE VAN ELEKTRICITEIT, GAS, STOOM EN GEKOELDE LUCHT120.1125.8133.5148.9155.3149.1163.9146.9137.4132.1139.3139.3
SECTIE D - PRODUCTIE EN DISTRIBUTIE VAN ELEKTRICITEIT, GAS, STOOM EN GEKOELDE LUCHTProductie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht120.1125.8133.5148.9155.3149.1163.9146.9137.4132.1139.3139.3
SECTIE E - WINNING,BEHANDELING EN DISTRIBUTIE VAN WATERWinning, behandeling en distributie van water
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling SECTIE F - BOUWNIJVERHEID116.8114.497.674.598.695.4121.298.397.1117.559.497.3
SECTIE F - BOUWNIJVERHEIDBouw van gebouwen, ontwikkeling van bouwprojecten114.4110.793.668.194.390.0115.789.790.2111.948.895.3
Weg- en waterbouw132.5127.5109.282.8103.8102.1138.1113.5111.8133.069.4112.9
Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden113.8112.495.975.0100.096.7118.897.396.2115.861.593.9
Investeringsgoederen109.0109.0105.9108.587.488.7110.194.692.2109.685.774.1
Consumptiegoederen140.1160.3141.0133.0132.9142.5180.3169.9174.1260.3221.6247.8
Duurzame consumptiegoederen104.6104.795.7100.787.992.8113.787.893.2111.377.581.1
Intermediaire goederen104.2106.2102.594.4103.5100.3115.5109.2104.8116.997.797.1
Intermediaire en investeringsgoederen105.8107.2103.799.198.096.4113.7104.3100.6114.593.789.2
Niet-duurzame consumptiegoederen142.7164.7144.5135.4136.4146.4185.7177.0181.0273.4234.6262.9
Energie
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Legende:
UNiet beschikbaar
Data extracted on 19 Oct 2021 12:09 UTC (GMT) from NBB.Stat

Informatie

Check i voor informatie