Seizoenzuivering
Regio
FrequentieMaandelijks
Periode2020M62020M72020M82020M92020M102020M112020M122021M12021M22021M32021M42021M5
Sector
Verberg  onderverdeling Industrie zonder bouw (SECTIE B - C - D - E)
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Industrie zonder bouw (SECTIE B - C - D - E)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling Industrie zonder bouw, behalve afvalwaterafvoer, sanering en ander afvalbeheer
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Industrie zonder bouw, behalve afvalwaterafvoer, sanering en ander afvalbeheerexcl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling Winning van delfstoffen, industrie en productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht (SECTIE B - C - D)110.4103.7100.4117.2123.9117.0113.1112.9111.6127.8119.2113.7
Winning van delfstoffen, industrie en productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht (SECTIE B - C - D)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten110.7103.199.7117.5124.6118.2112.9114.5113.4130.1120.7114.4
Verberg  onderverdeling Winning van delfstoffen en industrie (SECTIE B - C)109.4101.298.6116.3123.0114.9109.4108.7107.8124.1116.2110.4
Winning van delfstoffen en industrie (SECTIE B - C)excl. vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten110.0100.697.8116.9124.1116.4109.1110.2109.6126.4117.8110.9
excl. energie109.7101.298.4117.0124.0115.7110.1108.8108.1125.0117.1111.1
excl. energie en vervaardiging van voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten110.4100.597.6117.7125.3117.5109.8110.4110.2127.7119.0111.8
Verberg  onderverdeling SECTIE B - WINNING VAN DELFSTOFFEN115.790.491.0109.7109.596.877.290.685.3126.3118.6110.7
SECTIE B - WINNING VAN DELFSTOFFENWinning van steenkool en bruinkool
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Overige winning van delfstoffen115.790.491.0109.7109.596.877.290.685.3126.3118.6110.7
Verberg  onderverdeling SECTIE C - INDUSTRIE109.4101.398.6116.4123.1115.0109.6108.8107.9124.1116.2110.4
SECTIE C - INDUSTRIEVerberg  onderverdeling Voedingsmiddelen, dranken en tabaksproducten106.2104.9102.7113.4117.1106.7111.4100.697.7111.2107.5107.4
Voedingsmiddelen, dranken en tabaksproductenVerberg  onderverdeling Voedingsmiddelen en dranken105.5104.5102.5112.9116.6106.3111.1100.597.6111.1107.7107.7
Voedingsmiddelen en drankenVoedingsmiddelen101.3103.2100.8112.6120.1110.9116.1105.4101.5112.4106.8105.3
Dranken124.7109.5110.0113.099.383.386.078.880.4104.5109.6115.8
Tabaksproducten135.5124.3108.5136.0138.7128.1124.3105.1100.8111.098.489.3
Verberg  onderverdeling Textiel en kleding, leer en producten van leer85.690.073.499.097.486.177.080.385.3102.496.388.0
Textiel en kleding, leer en producten van leerVerberg  onderverdeling Textiel en kleding86.191.173.699.798.086.677.681.086.1103.797.588.4
Textiel en kledingTextiel92.594.567.8102.0105.694.481.084.788.6114.0106.494.3
Kleding53.373.2102.387.358.746.059.662.672.855.456.060.4
Leer en producten van leer58.637.661.068.369.466.152.552.553.454.648.965.2
Verberg  onderverdeling Houtindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk, papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen media94.988.382.7102.2106.294.992.993.693.3111.0102.094.2
Houtindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk, papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen mediaHoutindustrie, artikelen van hout en kurk excl. meubelen, artikelen van riet en vlechtwerk115.1105.085.7111.0124.1108.590.4116.3110.6126.7128.5106.9
Verberg  onderverdeling Papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen media88.182.781.799.3100.290.393.686.387.8105.893.690.1
Papier en papierwaren, drukkerijen en reproductie van opgenomen mediaPapier en papierwaren92.791.483.6100.2100.594.791.588.889.3106.999.995.9
Drukkerijen, reproductie van opgenomen media83.473.879.698.399.885.795.783.786.0104.387.284.1
Cokes en van geraffineerde aardolieproducten101.998.997.6104.0106.7100.697.2104.699.9107.6100.397.8
Verberg  onderverdeling Chemische producten en farmaceutische grondstoffen en producten132.8126.9134.4138.4161.2149.7138.7146.2143.4155.2154.7143.2
Chemische producten en farmaceutische grondstoffen en productenChemische producten95.891.695.099.7101.2102.5104.7106.6100.8110.8107.9110.3
Farmaceutische grondstoffen en producten199.5190.3206.8208.0281.3239.1196.2216.1222.9236.2243.0194.0
Verberg  onderverdeling Producten van rubber of kunststof en andere niet-metaalhoudende minerale producten115.393.894.2121.2122.0111.289.5103.6101.7129.6119.2110.9
Producten van rubber of kunststof en andere niet-metaalhoudende minerale productenProducten van rubber of kunststof102.893.185.6110.6114.4104.588.5103.3104.2120.8112.199.3
Andere niet-metaalhoudende minerale producten126.194.3101.6130.4128.5116.990.3103.899.2137.0125.3120.9
Verberg  onderverdeling Metalen in primaire vorm en producten van metaal, exclusief machines en apparaten93.282.573.7102.3105.396.488.898.296.8110.7104.897.7
Metalen in primaire vorm en producten van metaal, exclusief machines en apparatenMetalen in primaire vorm74.773.859.085.590.486.572.291.791.094.693.086.3
Producten van metaal, exclusief machines en apparaten108.489.385.8116.0117.2104.2102.4102.7100.6123.8114.0106.7
Verberg  onderverdeling Informaticaproducten, elektronische en optische producten en elektrische apparatuur98.784.682.9116.5107.7114.6113.499.5102.5124.296.691.0
Informaticaproducten, elektronische en optische producten en elektrische apparatuurInformaticaproducten en elektronische en optische producten106.182.381.8131.8108.7128.4140.495.6105.6131.694.591.7
Elektrische apparatuur92.186.183.4103.3106.4102.890.6102.199.6117.497.889.9
Machines, apparaten en werktuigen, n.e.g.105.287.374.993.598.095.1108.784.495.3122.4103.5100.2
Verberg  onderverdeling Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en andere transportmiddelen87.157.168.390.8102.0104.579.174.867.986.075.774.4
Vervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en andere transportmiddelenVervaardiging en assemblage van motorvoertuigen, aanhangwagens en opleggers92.365.770.3109.3109.7114.891.082.673.196.479.276.8
Andere transportmiddelen70.931.161.934.678.172.942.954.253.359.164.365.5
Verberg  onderverdeling Meubelen en overige industrie102.793.784.8107.6112.9100.699.497.4102.5118.598.8104.2
Meubelen en overige industrieMeubelen108.291.779.7113.0118.0104.9100.292.6102.4121.196.297.9
Overige industrie96.695.790.1101.5107.195.898.4102.3102.3115.5101.3110.7
Reparatie en installatie van machines en apparaten107.2153.198.1151.9121.5118.1148.399.9107.7106.6103.299.4
Verberg  onderverdeling SECTIE D - PRODUCTIE EN DISTRIBUTIE VAN ELEKTRICITEIT, GAS, STOOM EN GEKOELDE LUCHT115.4125.5116.0120.1125.8133.5148.9155.3149.1163.9146.9145.7
SECTIE D - PRODUCTIE EN DISTRIBUTIE VAN ELEKTRICITEIT, GAS, STOOM EN GEKOELDE LUCHTProductie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht115.4125.5116.0120.1125.8133.5148.9155.3149.1163.9146.9145.7
SECTIE E - WINNING,BEHANDELING EN DISTRIBUTIE VAN WATERWinning, behandeling en distributie van water
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Verberg  onderverdeling SECTIE F - BOUWNIJVERHEID113.265.895.2116.8114.497.674.598.695.4121.298.196.4
SECTIE F - BOUWNIJVERHEIDBouw van gebouwen, ontwikkeling van bouwprojecten110.554.594.0114.4110.793.668.194.390.0115.789.689.9
Weg- en waterbouw130.078.1110.2132.5127.5109.282.8103.8102.1138.1113.5111.0
Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden109.367.791.9113.8112.495.975.0100.096.7118.897.095.4
Investeringsgoederen101.488.980.1109.0109.0105.9108.588.189.0110.495.892.8
Consumptiegoederen131.7126.4128.6140.1160.3141.0133.0130.0132.4148.0142.9131.0
Duurzame consumptiegoederen100.682.379.4104.6104.795.7100.787.593.5113.687.793.9
Intermediaire goederen97.989.686.7104.2106.2102.594.4103.6100.4115.1109.4105.4
Intermediaire en investeringsgoederen99.189.484.6105.8107.2103.799.198.496.6113.6104.8101.1
Niet-duurzame consumptiegoederen134.0129.8132.6142.7164.7144.5135.4133.4135.3150.4147.4133.7
Energie
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
(U..
Legende:
UNiet beschikbaar
Data extracted on 25 Jul 2021 22:18 UTC (GMT) from NBB.Stat

Informatie

Check i voor informatie