VariabeleToegevoegde waarde (miljoenen euro's)
FrequentieJaarlijks
Periode2020
HavenHaven van AntwerpenNorth Sea Port Flanders Haven van ZeebruggeHaven van OostendeLuikse havencomplexHaven van BrusselBuiten havengebied
Sector
Totaal18 889.57 934.91 867.91 231.81 943.91 122.3130.3
Verberg  onderverdeling Directe effecten11 176.24 147.11 086.4708.21 056.9696.680.8
Verberg  onderverdeling Maritieme cluster3 928.7363.7583.8196.536.921.780.8
 Maritieme handel2.80.40.70.100.40
 Havenaanleg en baggerwerken28102679.2000
 Goederenbehandeling1 805.4270244.4218.74.99.2
 Havenbedrijf225.233.545.75.22.86.50
 Openbare sector17919.499.265.100.10
 Rederijen800.13.229.50.34.51.634.7
 Scheepsbouw en -herstelling29.12.79.711.10.1013.6
 Scheepsagenten en expediteurs605.534.484.24.210.88.20
 Visserij0.6044.329.40023.3
Verberg  onderverdeling Niet-maritieme cluster7 247.53 783.4502.6511.61 020674.90
 Andere logistieke diensten674.8132.347.140.729.64070
 Andere industrieën191162.939.420.568.156.60
 Automobielnijverheid71.7820.11.81.20.100
 Chemische nijverheid3 124.2410.23636.2164.233.20
 Handel1 062.7977.7106.611.165.1126.50
 Bouw205.5154.726.550.3149.520.90
 Energie328.253.8142.415.3291.3-1.30
 Metaalverwerkende nijverheid230.3641.88291.1158.78.20
 Elektronica9.826.63.504.800
 Brandstofproductie1 005.9178.40074.100
 Ander vervoer over land88.514.411.330.200
 Voedingsnijverheid82.3137.929.41810.47.30
 Wegvervoer172.672.450.624.23.816.60
Indirecte effecten7 713.33 787.8781.5523.6887425.749.5
Data extracted on 03 Jul 2022 20:01 UTC (GMT) from NBB.Stat

Informatie

Check i voor informatie